Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Endüstrinin öncü firmalarından ÜNAL TEKNOLOJİ kurulduğu 1998 yılından bu yana endüstri ve enerji gibi bir çok sektöre hizmet vermektedir.
Ünal Teknoloji iş ortaklarıyla Geleceği Birlikte Şekillendirmeyi hedeflemektedir. Güvenilirlik, esneklik ve yenilikçilik temel değerleri ile birlikte iş ortaklarıyla güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturmakta ve onlara özel esnek çözümler geliştirmektedir. “Geleceği tüketmeden üretiyoruz” mottosu doğrultusunda çevresel, sosyal ve yönetişimsel bazlarda uzun vadeli değerler yaratma yolunda gayret göstermektedir. Ünal Teknoloji enerji verimliliği projeleriyle şirketlerdeki haracanan enerjiyi minimize etme yolunda büyük çabalar sarf etmektedir
Misyon
Müşterilerimize kalite, hizmet seviyesi, inovasyon ve fiyatın doğru bileşimini sunarak tercih ettikleri tedarikçi olmak, sürdürülebilir üretim metotlarıyla gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakma işimizin her boyutundan operasyonel mükemmelliği ulaşmaya çalışmak her faaliyetimizle markamızı güçlendirmek.